Odběr novinek

Informace

Vše pro doma a zahradu

docela slušní nabídka produktů pro doma, bydlení a zahradu. S tím související i zajímavé pomůcky pro sport a pro volnočasové využití.

Léto je v plném proudu, a tak určitě užíváte svoji zahradu a upravujete si místa, kde vám je dobře a kde odpočíváte.

Stále více lidí dnes pěstuje na své zahrádce mnoho ovoce a zeleniny, protože je zdravější, než ta chemická z obchodu. Porozhlédněte se po věrných pomocnících, kterými jsou skleníky a foliovníky. Pokud již nestihnete letošní úrodu, tak určitě buďte připraveni na příští sezónu. Pokud si založíte skleník, nebo foliovník, můžete začít s pěstováním o několik týdnů před venkovním zahradničením a bohaě se vám to vrátí v průběhu léta a na podzim v bohaté úrodě.

Slunečníky

Slunečník

Slunečník je nepostradatelným pomocníkem v "boji" proti nepříjemnému slunečnímu záření. Vyberte si z několika provedení slunečníků na zahradu, zvažte jeho rozměry a tvar podle toho, kam potřebujete zahradní slunečník umístit. Nejběžnějšími slunečníky na zahradu jsou slunečníky 3m a slunečníky 4 m, vhodnou variantou je i slunečník na za...

Slunečník

Slunečník je nepostradatelným pomocníkem v "boji" proti nepříjemnému slunečnímu záření. Vyberte si z několika provedení slunečníků na zahradu, zvažte jeho rozměry a tvar podle toho, kam potřebujete zahradní slunečník umístit. Nejběžnějšími slunečníky na zahradu jsou slunečníky 3m a slunečníky 4 m, vhodnou variantou je i slunečník na zahradu čtvercový 4x4. Slunečníky jsou také vhodné pro pohostinská zařízení pro příjemnější posezení na zahrádce.

Zahradní slunečníky

Zobrazit

Slunečníky Počet produktů: 119

Podkategorie

na stránku
Zobrazují se 1 – 12 z 119 položek
Zobrazují se 1 – 12 z 119 položek